CENTRUM ODCHUDZANIA CAMBRIDGE

 

SCHUDNIJ W CENTRUM ODCHUDZANIA CAMBRIDGE

SALON URODY „BASIA”

CIESZYN ul. RYNEK 5

WISŁA ul. 1 MAJA 67a

Odchudzanie w naszym Centrum ma zapewnić pacjentom poczucie bezpieczeństwa podczas stosowania diety oraz zapewnić bezpłatne wsparcie osobistego doradcy – konsultanta lub dietetyka. Naszym pacjentom oferujemy nie tylko sprzedaż niskokalorycznych, smacznych i w pełni zbilansowanych produktów diety Cambridge (zupy, napoje, batony, napoje ze słomką, owsianki), ale również pomoc w wypracowaniu właściwych nawyków żywieniowych i doborze odpowiedniej aktywności fizycznej.

Proponowany przez nas Program Odchudzania oparty jest na sześciu stopniach, które obejmują redukcję masy ciała oraz stabilizację wagi. Zastosowanie tej metody przynosi korzystne efekty nawet w przypadkach, kiedy inne sposoby odchudzania nie dają oczekiwanych rezultatów.

Jedną z zalet Programu jest j BEZPŁATNA opieka konsultanta! To on, na podstawie wypełnionej przez klienta „Karty Zdrowia”, stwierdza czy nie ma przeciwwskazań do stosowania Programu.

W produktach znajduje się odpowiedni poziom węglowodanów i nienasyconych kwasów tłuszczowych, wysokowartościowe białko oraz pełen zestaw witamin i minerałów. Dzięki temu zbilansowaniu, produkty diety Cambridge są odżywcze i wartościowe dla organizmu jak większość produktów w naturalnej postaci.

Dieta Cambridge została przebadana przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie. Ocena kliniczna wykazała, że dieta jest bezpieczna, skuteczna i dobrze tolerowana przez organizm.

Zalety stosowania diety to szybkie pozbycie się uczucia głodu, utrata tłuszczu brzusznego i obniżenie podwyższonego ciśnienia tętniczego, poziomu glukozy, insuliny, trójglicerydów i cholesterolu.